Atsiliepimai

ištrinti
siųsti

Mieli klientai, dėkojame kad naudojotės mūsų teikiamomis paslaugomis ir/ar įsigijote mūsų gaminamą produkciją.

Prašome Jūsų įvertinti mūsų darbą ir palikti atsiliepimą formoje esančioje kairėje.

Rimantė Butvydienė
Esu labai dėkinga šauniam Epo kolektyvui, už puikiai bei nepriekaištingai atliktą darbą. Esu patenkinta galutiniu rezultatu. Virtuvės baldai patogūs, geros kokybės ir visiškai atitiko mano lūkesčius. Jeigu reikės dar kokio baldo namuose, būtinai kreipsimės į šią įmonę. Pagarbiai, Rimantė Butvydienė


Saulius V.
Darbštūs ir tvarkingi įmonės vyrai pateisino rekomendacijas. Esu patenkintas darbų kokybe bei terminu, per kurį padarė virtuvės komplektą. Sėkmės!


Natalija R.
Tvarkingi, darbštūs ir maloniai bendraujantys darbuotojai, tikrai puikiai atliko savo darbą, nepaliko jokios netvarkos namuose, likau sužavėta tokiu darbu. Džiaugiuosi virtuvės baldais bei miegamojo spinta. Šauniam kolektyvui sėkmės darbuose.


Toma
Nenusivyliau, kai kreipiausi į šią įmonę, nes norėjau virtuvės baldų komplekso, tačiau apie virtuvės išdėstymą ir kaip ten viskas turi būti ir ko reikia visiškai nenutuokiau. Man maloniai patarė ir padarė nedidelį projektuką, kurio dėka aš viską ir susidėliojau savo virtuvėje taip kaip noriu. Ši komanda įgyvendino mano norus, kantriai išklausė ir aš likau labai patenkinta jų atliktu darbu.


Rasa Odavičiūtė
Operatyvi ir atsakinga įmonė, naudoja geros kokybės medžiagas, dirba tvarkingai, baldus gavau laiku.


Vaida ir Andrius
Puikiai išmanantys savo darbą, labai malonūs ir paslaugūs darbuotojai dirba šioje įmonėje. Mūsų šeima džiaugiasi jaunuolio baldų komplektu. Visada rekomenduosime savo artimiesiems ir draugams Jūsų paslaugas!


Daiva
“Epo baldai” gaminius pamačiau pas draugę. Supratau, kad net neieškosiu kitų gamintojų, nes darbas atliktas taip tobulai, kad neteko nieko panašaus matyti. Esu labai dėkinga Edvinui už virtuvės baldus, kurie pranoko mano lūkesčius. Vaizduotėje turėjau visai ką kitą, bet Edvinas pateikė kitas idėjas, kitas medžiagas, pritaikė spalvas ir rezultate esu laiminga. Tai žmogus, sugebantis ne tik profesonaliai atlikti darbą, montavimą bei pritaikyti butinę techniką, bet ir žinantis ko klientui reikia, todėl nereikėjo papildomai samdytis dizainerį. Atliktų darbų ir baldų kokybė nepriekaištinga. Ir dar vienas svarbus faktas – niekada neveluoja su terminais. Dėkoju ir rekomenduoju UAB „Epo baldai“ visiems.


Jovita
Kreipiausi į Epo baldus del vaiko-paauglio lovytės gamybos. Lovytės modelį išsirinkau pati, o Epo baldai ją pagamino idealiai. Pirmas užsakymas pas juos, tad nebuvo aišku kokio rezultato tikėtis. Bet, finale, esame patenkinti rezultatu ir toliau laukiam kitų baldų gamybos.


Irma
Ačiū vyrukam už greitai ir kokybiškai pagamintą rašomąjį stalą


Sigita V.
Dekui uz atlikta nora bei kantrybe :)


Jovita ir Giedrius
Esame labai dėkingi už nepriekaištingai atliktą darbą, puikų darbuotojų komandinį darbą, visus patarimus, pastebėjimus, papildomai atliktus darbus, tokius kaip laidų perkėlimas sienose į kitą vietą, ar papildomų razečių nupirkimą, už malonų aptarnavimą, už švarų darbą, už punktualumą, už visą rūpestį. Visas darbas ir gaminys atitiko mūsų keliamus reikalavimus, o mes visada norime pačio geriausio, tą ir gavome. Dabar reikės spintos koridoriuje, indaujos valgomajame ir mes neabejotinai kreipsimės į Jūs. Super ! Ačiū !


Paulius K.
Didelis Ačiū Pauliui ir visai jo komandai! Dirbat šauniai ir kokybiškai, puikiai pagaminti ir sumontuoti virtuvės baldai bei sieninės spintos, esu dėkingas. Pateisinot lūkesčius 100%. Rekomenduoju visiems vertinantiems kokybę. Pagarbiai, Paulius K.


Irena
Tvarkingai ir laiku atliktas darbas. Gražūs ir funkcionalūs virtuvės baldai. Ačiū "Epo" kolektyvui, kad padėjote įgyvendinti svajonę!


Daiva
Labai ačiū "Epo baldų" kolektyvui už paslaugumą,idėjas bei kantrybę derinant detales prieš baldų gamybą bei puikų galutinį rezultatą!Esame dėkingi už tvarkingai,kruopščiai bei kokybiškai atliktą darbą.Tik geriausi atsiliepimai darbuotojams,kreipsimės dar kartą bei rekomenduosime draugams.


Kristina Sadauskienė
EPO Baldai komanda dirba labai sąžiningai, atsakingai, kruopčšiai. Esame labai patenkinti jų rezultatu :)). Rekomenduojame.


Evelina
Darbštus, tvarkingas ir puikiai išmanantys savo darbą Epo kolektyvas. Labai patenkinti savo baldais. Tikimės padės įvyvendinti ir kitų kambarių baldų idėjas. Ačiū!


Inv. Įm. "EPO baldai" @ 2019
Visos teisės saugomos
El. paštas: info@epobaldai.lt
Dizainerė-projektuotoja: Sandra Salikaitė, tel.: +37067104402
Dizainerė-projektuotoja: Giedrė Baležentienė, tel.: +37060083882
Rask mus Facebook`e