Spintos, drabužinės

Pirmiausia reikėtų apsispręsti kurioje vietoje stovės baldas. Daugelis parenka vietą prieškambaryje arba kambaryje.

  • Būtinai atsižvelkite į patalpos, kurioje planuojate statyti spintą, dydį (plotą). Priešingu atveju, kad ir kaip jums patiktų baldas, jūs jo nepatalpinsite arba neliks vietos.
  • Pasirinkite spintos modelį. Dažniausiai namų šeimininkai derina prie kitų baldų, interjero.
  • Nuspręskite kokia spalva labiausiai tiks bei patiks. Vieni renkasi šviesesnes spalvas, kiti tamsesnes.
  • Galite rinktis medžiagą, iš kurios bus pagaminta spinta. Dažniausiai šie baldai būna mediniai.
  • Reikėtų apsispręsti ar spintoje drabužiams talpinti daugiau reikia vietos sulankstytiems rūbams (lentynų), ar norite sukabinti ant pakabų.
  • Daugelis mėgsta šiame balde įmontuoti veidrodžius. Tokiu būdu galite sutaupyti vietos kambaryje ar prieškambaryje, ypač jei tai maži plotai. Jums nereikės papildomai veidrodžio su spintele ar lentynėlėmis.
  • Pasirinkite kokiu būdu bus varstomos durys. Patogu yra slankiojančios, jums neprireiks palikti papildomai vietos patalpoje, kad galėtumėte atidaryti duris. Nepamirškite, kad tai svarbu, kadangi greičiausiai daiktų (drabužių) iš spintos prireiks kas dieną. Nereikėtų rinktis tokios spintos, kuri jums tiesiog graži. Visada atsižvelkite į praktiškumą.
  • Renkantis spintą, atkreipkite dėmesį į namų gyventojus. Jei gyvena maži vaikai, geriausia rinktis atsparesnes medžiagas, kadangi paviršiai gali būti pažeisti (pavyzdžiui suraižyti). Durys gali atsidarinėti sudėtingiau, kadangi mažiesiems gyventojams įprastai būna viskas įdomu. Jei namuose yra naminių gyvūnų (šunų, kačių ar kitų), taip pat, nepamirškite to, kadangi jie gali „pagražinti“ baldus.

Spinta kambaryje nebūtinai turi stovėti, ją galima įmontuoti, pavyzdžiui į sieną. Tai puikus sprendimas, jei patalpoje mažai vietos. Prieš pasirenkant spintą, rekomenduojama gerai apsvarstyti, koks sprendimas geriausias. Šis baldas įprastai tarnauja ne vienerius metus, tad reikėtų pasirinktį tikrai tinkamą. Visi mūsų gaminami baldai yra patvarūs, originalūs ir kokybiški. Be abejonės, baldų kokybė ir ilgaamžiškumas priklauso ir nuo Jūsų pasirinktų medžiagų, o tai gali įtakoti baldo kainą. Todėl mes Jums galime pasiūlyti didelę medžiagų įvairovę. Taip pat patarsime apsvarstyti kur baldas bus naudojamas, kaip dažnai jis bus darinėjamas (jei tai spinta), kokia jo paskirtis (jei virtuvinis baldų komplektas). Mes siūlome atsižvelgti į visus namuose tūnančius pavojus Jūsų baldams, tai yra drėgmė, garai ir t.t. ir viską įvertinus išsirinkti tinkamiausius sprendimus.


Inv. Įm. "EPO baldai" @ 2019
Visos teisės saugomos
El. paštas: info@epobaldai.lt
Dizainerė-projektuotoja: Akvilė Endrukaitytė, tel.: +37063008855
Projektų vadovas: Karolis Barščiauskas, tel.: +37060083882
Rask mus Facebook`e