Svetainės baldai

Svetainė – tai kiekvienų namų širdis. Čia mes praleidžiame daugiausiai laiko, bendraujame su šeimos nariais, priimame svečius. Tai patalpa, kuri turi būti ir patogi, ir funkcionali ir reprezentatyvi. Dažnai didelę šios erdvės dalį užima minkšti baldai, bet pagrindinis dalykas, fokusuojantis žmogaus dėmesį –tai korpusiniai svetainės baldai. Tai, galima sakyti, svetainės veidas. Taigi, šiame straipsnyje rasite kelis patarimus, kaip jums išsirinkti arba suprojektuoti tinkamus korpusinius svetainės baldus.

  • Svetainės baldų paiešką reikėtų pradėti nuo apsisprendimo, kiek vietos gali užimti baldas ir ar jums bus patogu judėti svetainėje. Reiktų išmatuoti savo kambarį ir pamąstyti, kur stovės korpusiniai baldai, prie kurios sienos? Optimaliausias variantas - kad baldų konstrukcija užimtų apie 2/3 sienos ilgio ir tokiu būdu nebūtų nei per dideli, nei per maži.
  • Kiekvienas žmogus turi individualų skonį tiek maistui tiek drabužiams tiek baldams. Mes visada norime išpildyti klientų lūkesčius, todėl Jūsų pasirinktas baldų bei interjero stilius mums kaip uždavinys, kurį norime išspręsti kuo geriau. Pagalbos tikrai sulauksite derinant medžiagas, spalvas, ar tam tikras baldų detales.
    Baldų bei interjero stilius turi atspindėti Jūsų norus bei būti patrauklus Jūsų akims.
  • Ką turi sutalpinti baldas? Geriausiai, kad prieš pradėdami galvoti apie svetainės baldą, susimastytumėte, o kokius daiktus jis turi talpinti? Pagalvoję apie tai, jums bus labai paprasta įsivaizduoti ir patį baldą.
  • Planuojant gamintis naujus baldus reikia įvertinti kokybės ir išlaidų santykį. Atsiranda dėsningumas - gaminant didesnius baldus išauga medžiagų sąnaudos, todėl automatiškai didėja ir baldo kaina. Vienos iš brangesnių medžiagų, skirtų baldų gamybai, yra medžio masyvas, faneruotos, laminuotos medžio drožlių plokštės. Todėl renkantis medžiagas, iš kurių norėsite gamintis baldus, jų dydį, ir be abejonės baldo paskirtį, reikia apsvarstyti galimybes, pagal kurias mes pasiūlysime Jums geriausia ir patraukliausią variantą.

Kitą vertus – grįžkime mintimis į jūsų tikruosius poreikius. Mes visada stengiamės patarti klientui, įvertinti patalpų erdvę, kurioje stovės būsimas baldas. Galime greitai ir operatyviai paruošti svetainės (ar kitų patalpų) vizualizaciją, kuri padės apsispręsti dėl baldų praktiškumo, talpumo, naudingumo.


Inv. Įm. "EPO baldai" @ 2019
Visos teisės saugomos
El. paštas: info@epobaldai.lt
Dizainerė-projektuotoja: Sandra Salikaitė, tel.: +37067104402
Dizainerė-projektuotoja: Giedrė Baležentienė, tel.: +37060083882
Rask mus Facebook`e