Vonios baldai

Vonios baldų pasirinkimas – atsakingas sprendimas, todėl paruošėme jums keletą patarimų, kaip šią užduotį palengvinti.

Komplektas ar atskiros dalys? Perkant komplektą galite nemažai sutaupyti. Beje, įsigijus komplektą bus lengviau sukurti stilingą vonios kambario interjerą ir priderinti vonios aksesuarus.

Derinkite komplektą prie vonios kambario dydžio. Rinkdamiesi baldus, atsižvelkite į vonios kambario dydį ir išplanavimą. Pavyzdžiui, sutaupysite vietos rinkdamiesi mažesnio dydžio vonią ar spintelėje patogiai įmontuodami kriauklę, veidrodį.

Funkcionalumas nėra svetimas renkantis baldų komplektus. Jeigu Jūsų namų erdvės yra gana mažos kvadratūros, vertėtų pasvarstyti apie prioritetus. Paimkime pavyzdį, jeigu Jūsų šeimos nariai dažniausiai naudojasi dušo kabina, poreikio voniai nėra. Tad, tokiu atveju galima pasvarstyti apie didesnę ir talpesnę vonios kambario spintą, galbūt įmontuojamą skalbimo mašiną.

Tuo tarpu, spalvų mėgėjai interjerą pagyvins ryškiai dažytomis sienomis ir spalvingais aksesuarais: užuolaidomis, rankšluosčiais, vonios priemonių buteliukais, kilimėliais. Įdomus sprendimas – užuolaidų raštą priderinti prie spintelės.


Inv. Įm. "EPO baldai" @ 2019
Visos teisės saugomos
El. paštas: info@epobaldai.lt
Dizainerė-projektuotoja: Akvilė Endrukaitytė, tel.: +37063008855
Projektų vadovas: Karolis Barščiauskas, tel.: +37060083882
Rask mus Facebook`e